HRS

czwartek, 17 maja 2012

Chorwacja 2012 - majówka


Chyba dawno nie było u nas tak długiej majówki. Pewno większość z Was spędzała ten okres po za domem. Ja również, po raz 3 w ciągu ostatniego roku wybrałem się do Chorwacji z www.partycamp.pl. Chorwacja jest przepiękna. W ciągu kilku dni odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc. Zdecydowanie najładniej jest na Jeziorach Plitvickich, co widać na zdjęciach. Będąc w tym kraju punktem obowiązkowym każdego wyjazdu powinny być te jeziora - dosłownie raj na Ziemi. Kolejnymi fajnymi punktami wyjazdu były wycieczki do Rijeki i na wyspę KRK oraz rejs imprezowym statkiem.
Oczywiście nie obyło się również bez kosztowania regionalnej kuchni. Na zdjęciu widać Ćevapčići - które jak się uda zrobię już w najbliższy weekend, a taki pomarańczowy sosik, który widać na talerzu, będzie do wygrania w następnym konkursie :) Sosik nazywa się"Ajwar".
Gdyby ktoś był zainteresowany wyjazdem z nami we wrześniu zapraszam na stronki lub pisać bezpośrednio do mnie  www.croatia.summerpartycamp.pl i www.summerpartycamp.pl
 
  
A na koniec zagadka z poprzedniego wyjazdu. Co przedstawia to zdjęcie??

 ODP. Drink z parasolką :)

3 komentarze:

  1. Oj widać jeszcze mało jeździłeś po świecie. Ja wcześniej byłem w Stanach i przy Yosemite czy Grand Canyonie to się równać nie może... no ale wyjazd do Chorwacji też był udany :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm mało to rzecz względna:) No ale trochę już zwiedziłem, a cały Świat czeka na mój przyjazd :) Mam nadzieję, że wszędzie uda mi się dotrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ajwar kupiłam, sztuk 2 :D pyszna pasta/pyszny sosik :D

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie bloga :)
Prosimy o pozostawienie śladu po sobie w postaci opinii :) Anonimowi niech zostawią swoje imie.
Dziękujemy za wszystkie komentarze

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...