HRS

poniedziałek, 1 lipca 2013

Podsumowanie czerwca - czyli co się zmieniło

Zapewne stali bywalcy mojego bloga zauważyli kilka zmian.

- Główną i najważniejszą zmianą jest pomoc w prowadzeniu bloga przez moją przyjaciółkę Anię. To dzięki niej wpisów znacznie przybyło, przepisy pojawiały się praktycznie co 2 dzień, oraz ilość wyświetleń wzrosła dwukrotnie!
Dzięki ANIU!

"Miejsce kobiety jest w kuchni a moje od zawsze tam było. Gotowaniem jestem zarażona od małego. Już wtedy wertowałam z mamą książki kucharskie i stare przepisy w zeszytach babci. Teraz pasja stała się nieodłącznym elementem mojego życia. Bardzo się cieszę, że mogę się od niedawna nią dzielić z Wami dzięki blogowi Kamila. Zapraszam do naszego kulinarnego świata."
Ania


- Jedną ze zmian też jest wygląd strony i głównego baneru (jak Wam się podoba)

- Kolejną zmianą jest dodanie przycisku "zamień na listę zakupów" - dzięki czemu jednym kliknięciem możecie składniki zamienić na listę zakupów.

- Wszystkich nowych odwiedzających zapraszamy do obserwowania bloga oraz na nasz fan page. Wystarczy po prawej stronie kliknąć lubię to lub dołącz się do tej witryny i już zawsze będziesz na bieżąco


- Zmienił się również sposób pojawiania wpisów na stronie głównej, mianowicie po wejściu na bloga widzicie tylko zdjęcie i krótką zajawkę, ale żeby zobaczyć cały wpis należy kliknąć w "czytaj więcej".

- Blog pojawił się również pod prostszym adresem www.gotujebochce.pl:
Mam nadzieję, że dzięki tym małym poprawkom, blog zyska zdecydowanie na jakości, bo sam zauważyłem poprawę na duży + jeżeli chodzi o przepisy i zdjęcia.

Przepisy z czerwca:

  
  
  
  
  
  


5 komentarzy:

  1. Anioł w kuchni ta Ania...

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieźle Ci Ania podrasowała bloga

    OdpowiedzUsuń
  3. ładnie coraz ładniej :-) powodzenia w dalszym rozwoju bloga :-)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedzenie bloga :)
Prosimy o pozostawienie śladu po sobie w postaci opinii :) Anonimowi niech zostawią swoje imie.
Dziękujemy za wszystkie komentarze

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...